UUS! E-fatbike matk

E-fatbike rattamatk on põnev viis avastada loodust. Erinevalt arusaamast, et see on raske ja nõuab suurt jõupingutust, on see tegelikult jõukohane enamusele, kuna elektrimootor aitab Sind tublisti edasi. Fatbikega saab matkata aastaringselt ning edasiliikumine on hämmastavalt lihtne igal pinnasel – ka jääl, lumel ja mudas. Fatbike matk pakub põnevust ja pinget igas vanuses ja füüsilises vormis inimestele, kellel on ennekõike tahe ennast proovile panna ja enda jaoks midagi uut avastada.

Ilmselt on see parim viis siduda töö lõbuga ning veeta oma kolleegidega või sõpradega põnevalt kvaliteetaega. Tegevus sobib väga hästi näiteks kliendipäevade ja meeskonnaürituste korraldamiseks või seminaripäeva lõppu.

Mis on E-Fatbike?

E-fatbike ehk elektriline maastikuratas on abistava mootoriga maastikusuutlik jalgratas, millel on väntamist assisteeriv elektrimootor. See tähendab, et väntad küll Sina, kuid mootor aitab kaasa ja seda kuni kiiruseni 25 km/h. Sellise ülesehitusega jalgratas pakub mõnusa koguse füüsilist väljakutset, mida saad suurendada valides keerulisemaid maastikke ning samas tekib võimalus läbida pikemaid distantse kui tavalise jalgrattaga. E-Fatbike matkasid on võimalik läbi viia aastaringselt sõltumata ilmast. Matka kestus on keskmiselt 2h ning grupiga on kaasas grupijuht.

 

 

Kampaaniahind 59€/in (1,5 kuni 2h)

Grupp kuni 30 in

KÜSI PAKKUMIST INFO@PAUNKULA.EE

 

VÕTA MEIEGA ÜHENDUST!

Kirjuta meile

AADRESS:
Puhkekeskuse, Kiruvere küla, Kose vald, Harjumaa, 75006

TELEFON:
+372 58 306 096

E-MAIL:
info@paunkula.ee

OLEME AVATUD:
Oleme avatud iga päev!

Kliendikaart