Teenused

Inimeste mõtted pidavat töötama efektiivsemalt, kui neid ümbritsevad puud, lilled ja heinamaa. Tuju pidavat samuti tõusma, kui loodus lähedal on. Mida lähedasem oled loodusele, seda positiivsemad on emotsioonid ning seda suurem ka rahulolu endaga.

Pakume põnevaid aktiivseid tegevusi nagu ATV-matk, kanuumatk, discgolfi koolitus ning kaasahaaravaid meeskonnakoolituse mänge, mis sobivad hästi suvepäevade ja muude firmaürituste sisustamiseks. Kogu programm meilt alustades planeerimisest lõpetades läbiviimisega!

Suurepärast koormust pakkuv tõusude ja langustega matkarada on läbitav 2,5 ja 5 km ringina. Suvel metsalooduse nautimist võimaldav rada sobib talvel suurepäraselt suusamõnude nautimiseks. Rada kulgeb ühe kilomeetri ulatues erilisel pinnavormil – oosil. Selle nimetus on Teedelahkme ahelik.

Discgolf on mäng ja lõbus ajaviide, mille eesmärgiks on lendava taldriku viskamine discgolfi korvi. Mängu võidab mängija, kes läbib discgolfi raja võimalikult väheste visetega.

Paunküla Heaolukeskus pakub suurepäraseid võimalusi suuremate suvepäevade, firmapidude kui ka väiksemate koosviibimiste läbiviimiseks.

Paunküla Heaolukeskus pakub suurepäraseid võimalusi suuremate ja väiksemate pidude, sünnipäevade ja ürituste läbiviimiseks ka eraisikutele

Paunküla Heaolukeskus pakub suurepäraseid võimalusi suuremate firma jõulupeo ja talvepäevade korraldamiseks koos talviste aktiivsete tegevuste ja õhtujuhiga!

VÕTA MEIEGA ÜHENDUST!

Kirjuta meile

AADRESS:
Puhkekeskuse, Kiruvere küla, Kose vald, Harjumaa, 75006

TELEFON:
+372 58 306 096

E-MAIL:
info@paunkula.ee

OLEME AVATUD:
Oleme avatud iga päev!

Kliendikaart