Sügiskaamosele vastu

Käes on aasta pimedaim aeg – november. Just sel kuul kurdetakse kõige sagedamini väsimuse, unisuse ja tujutuse üle. Kehal on raske võidelda pimeduse ja külmakraadidega. Kuidas vältida sügiskaamost ning elada see aeg võimalikult valutult üle? Meie poolt mõned soovitused ja head mõtted!

 1) Ole aktiivne! Ära lase väsimusel enda üle võimust võtta! Mida rohkem sa teleka ees diivanil vedeled, seda vähem energiat sul on ja vastupidi. Samas, mida rohkem sa liigud, seda rohkem energiat sul on! Kuigi viimaste aastate talved on olnud lumevaesed, mille tõttu on talispordi harrastamine keeruliseks muutunud, on olemas terve rida muid aktiivseid tegevusi. Meie pakume Paunküla Heaolukeskuses ATV matka, paintball’idiscgolfi ja vibujahti.

2) Korralda saunaõhtu sõpradega või kallimaga! Aasta lõpp on ideaalne aeg kohtuda sõpradega, keda pole ammu näinud või teha kallimaga küünlavalgel romantikat. Tulge ja korraldage meie juures näiteks üks aktiivne päev ja mõnus saunaõhtu! Eriti hea uudis on ka see, et Cashback kaardi omanikud saavad meie juures Shopping Pointide eest maja rentida lausa poole soodsamalt! Logi sisse http://lyoness.com lehel ning vali “Shopping Point Deals”. seejärel sisesta otsingusse “Järvemaja”, “Kalamehe saun” või “Peamaja” ning meie Shopping Point pakkumised ongi sinu päralt! Muidugi on meil Cashback kaardiga ka tegevustele soodsamad hinnad. Nii saad sügiskaamost peletada hea seltskonnaga ja täitsa mõistliku hinna eest!

3) Jõulupidu sõprade, pere või kolleegidega! Oleme teinud kõik, et Sinu jõulupeo korraldamine sujuks lihtsalt ja ladusalt, mitte ei tekitaks sulle jõulustressi. Lihtsalt vali välja pakett, räägi meile lähemalt oma üritusest ning ülejäänu jääb juba meie kanda. Sina tule lihtsalt oma sõprade, pere või kolleegidega jõule tähistama! Meie jõulupeo pakettidega saad lähemalt tutvuda klikates SIIA.

 

Loodame, et sinu aasta pimedaim aeg möödub meeleolukalt ning sügiskaamos ei murra sind 🙂

VÕTA MEIEGA ÜHENDUST!

Kirjuta meile

AADRESS:
Puhkekeskuse, Kiruvere küla, Kose vald, Harjumaa, 75006

TELEFON:
+372 58 306 096

E-MAIL:
info@paunkula.ee

OLEME AVATUD:
Oleme avatud iga päev!

Kliendikaart