Paunküla Heaolukeskus ootab Sind Tallinnast 45 minutilise autosõidu kaugusel kauni saarestikuga Paunküla veehoidla kaldal.

Meie seminari- ja puhkekeskus on suurepärane koht, kus korraldada seminare ja koolitusi, firmaüritusi, suvepäevi, talvepäevi kui ka sünnipäevi ja pulmi!

Suvisel perioodil saame pakkuda kuni 150 magamiskohta ning talvisel perioodil kuni 85. Meie kõige suurem hoone Peamaja on varustatud seminari- ja helitehnikaga ning saal mahutab kuni 100 seminaril osalejat või pidulist. Peamajas on koos lisamadratsitega kuni 50 magamiskohta. Hubased saunamajad sobivad väikematele, 8-12-liikmelistele seltskondadele mõnusaks äraolemiseks. Metsa all olevad kämpingud sobivad lihtsamaks majutuseks. Lisaks on meil piiramatu telkimisala ning ruumi on ka matkabussidele.

Samuti pakume kohapeal valmivaid imemaitsvaid sööke, mille valmistavad kohalikud, pikaajalise kogemusega kokad.

Ajaviiteks saab nautida E-fatbike matka , ATV matka, paintballi, parvesauna ja palju muud huvitatavat. Suveperioodil saab igapäevaselt laenutada SUP-laudu, paate, kanuusid ja vesirattaid. Aitame programmi koostamise ja läbiviimisega. Meie kogemustega meeskond hoolitseb selle eest, et teie üritus sujuks hästi ja õnnestuks 100%!

Paunküla Heaolukeskuses on discgolfi rada ning 5 km ja 3 km pikkune matkarada.

Räägi meile oma ideest ja viime selle ellu!

VÕTA MEIEGA ÜHENDUST!

Kirjuta meile

AADRESS:
Puhkekeskuse, Kiruvere küla, Kose vald, Harjumaa, 75006

TELEFON:
+372 58 306 096

E-MAIL:
info@paunkula.ee

OLEME AVATUD:
Oleme avatud iga päev!

Kliendikaart