Peamaja

Peamaja on meie seminari- ja puhkekompleksi kõige suurem hoone, mis läbis põhjaliku renoveerimise 2017 aasta kevadel. Peamaja sobib ideaalselt seminari, koolituse või hoopis peo korraldamise jaoks kuni 90-inimesele. Esimesel korrusel on avar saal, mille võib tinglikult kaheks jaotada – hubane kaminasaal ja suur peosaal/seminarisaal, millele annavad avarust maast-laeni aknad. Saal on varustatud kaasaegse seminaritehnika ja helisüsteemiga (kasutamine kokkuleppel). Seal samas asub ka saunakompleks koos auru-, leili- ja tünnisaunaga. Hoone II ja III korrusel asuvad majutusruumid.

Teisel korrusel on 8 tuba, neist 2 on kuuekohalised ja 6 kahekohalised toad. Kolmandal korrusel on avatud magamistuba 26 voodikohaga. Koos lisakohtadega majutame Peamajja kuni 50 inimest. Küsi majutusplaani!

Eraldi on dushiruumid ja wc-d.
Hind sisaldab leilisauna kasutust ja majutuseks vajalikke tekke, patju ja voodipesusid.

HIND:

Hind okt-aprillHind mai-sept
E-N (ainult ruumide rent)550€/öö600€/öö
E-N Ruumide rent koos toitlustusega (min tellimus 300€)450€/öö550€/öö
R-P (ainult ruumide rent)750€/öö900€/öö
R-P Ruumide rent koos toitlustusega (min tellimus 300€)600€/öö700€/öö
Hindadele lisandub km 20%

 

  • Check-in 14:00 ja check-out 11:00
  • Võimalusel pakume hilist check-out’i hinnaga 25€/h. Palume see eelnevalt kindlasti personaliga kokku leppida!
  • Maja ei rendita alla 21-aastastele!
  • Kümblustünn lisatasu eest 150€.
  • Lisatasu eest on võimalik tellida meie poolt saunalinad 2€/inimene.
  • Hommikusöök ja muu toitlustus ei sisaldu maja hinnas. Vaadake kindlasti ka meie menüüvalikuid lõuna-ja õhtusöögiks ning sauna suupisteteks
  • Broneeringu kinnitamisel saadetakse teile ettemaksuarve (täpsustused pakkumise saamisel e-maili teel). Enne ettemaksuarve tasumist ei ole broneering kinnitatud ning teenuse pakkujal on õigus broneerida maja teisele kliendile. Ettemaksuarve ei kuulu tagastamisele kui broneerimine tühistatakse ükskõik millisel kliendipoolsel põhjusel.
  • Saabudes sõlmitakse teiega rendileping ning võetakse tagatisraha 200€ mille saate tagasi kui lepingu punkte ei ole rikutud ning maja tagastatakse meile heas korras.
  • NB! 2023 aasta suveperioodi nädalalõppudeks on võimalik broneerida vaid kogu kompleksi. Majade kaupa müük vabaks jäänud nädalalõppudeks algab 2023 maikuu kespaigast.
  • Küsi pakkumist info@paunkula.ee

VÕTA MEIEGA ÜHENDUST!

Kirjuta meile

AADRESS:
Puhkekeskuse, Kiruvere küla, Kose vald, Harjumaa, 75006

TELEFON:
+372 58 306 096

E-MAIL:
info@paunkula.ee

OLEME AVATUD:
Oleme avatud iga päev!

Kliendikaart