Ruumide rent

Paunküla Heaolukeskuse kõige suuremas majas on suur saal kuni 90 inimesele koos esitlustehnika, ekraani ja helisüsteemiga. Peamaja sobib hästi suuremateks firma- ja erapidudeks kui ka seminarideks. Maja I korrusel on saunad (auru- ja leilisaun ning kümblustünn terrassil) ning II ja III korrusel on magamistoad, kus on kohti kuni 55-le.

Kalamehe saun on hubane palkmaja väiksematele seltskondadele, majutades kuni 8 inimest. Majas on hubane kaminasaal ning puudega köetav saun, teisel korrusel asub 1 kahekohaline tuba, 1 kolmekohaline tuba ning 1 tuba, kus on kaks laia kaheinimese voodit.

Järve saun on ideaalne maja väikesele seltskonnale.
Majas on mõnus kaminasaal kööginurgaga, kus on ruumi kuni 15 inimese koosviibimiseks. Teisel korrusel on 5 tuba vooditega – magamiskohti on voodites kuni 9 inimesele ning vajadusel saab juurde rentida kämpinguid. Majas on puudega köetav saun.

Kümme väikest 4-kohalist kämpingumaja on hea lahendus lihtsamat majutust soovivatele külalistele. Kämpingud asuvad metsa all ning läheduses on välitualett ja välidušid.
Hind sisaldab kämpingumaja, voodipesud ning välitualeti ja dušši kasutamist.

Paunküla Heaolukeskuses ootavad Teid kaunis loodus, ujumis-ja kalastusvõimalused Paunküla veehoidlal ning mitmekülgsed vaba aja veetmise viisid. Kompleksi kuuluvad kolm erineva suurusega maja – Peamaja, Kalamehe saun ja Järvemaja. Lisaks on kauni looduse keskel Teid ootamas 4-kohalised kämpingud.
Kompleksis on suvisel ajal voodikohti kuni 120-le inimesele, piiramatu telkimisala ning laagriplats autosuvilaga turistidele.

VÕTA MEIEGA ÜHENDUST!

Kirjuta meile

AADRESS:
Puhkekeskuse, Kiruvere küla, Kose vald, Harjumaa, 75006

TELEFON:
+372 58 306 096

E-MAIL:
info@paunkula.ee

OLEME AVATUD:
Oleme avatud iga päev!

Kliendikaart