Ruumide rent

Paunküla Heaolukeskuse kõige suuremas majas on suur saal kuni 120 inimesele koos baariletiga ning puudega köetav saun ja aurusaun hubase eesruumiga. Peamaja saalis on esitlustehnika, suur ekraan ja helisüsteem.

Kalamehe saun on hubane palkmaja väiksematele seltskondadele, majutades kuni 10 inimest. Majas on hubane kaminaga ruum ning puudega köetav saun, teisel korrusel asub 1 kahekohaline tuba, 1 kolmekohaline tuba ning 1 tuba, kus on kaks laia kaheinimese voodit. II korrusel on ka WC.
Hind sisaldab sauna ja majutust.

Järve saun on ideaalne maja väikesele seltskonnale.
Majas on mõnus kaminaruum diivani- ja kööginurgaga, kus on ruumi kuni 15 inimese koosviibimiseks. Teisel korrusel on 5 tuba vooditega – magamiskohti on voodites 8-10 inimesele. Majas on puudega köetav saun.

Kümme väikest 4-kohalist kämpingumaja on hea lahendus lihtsamat majutust soovivatele külalistele. Kämpingud asuvad metsa all ning läheduses on välitualett ja välidušid.
Hind sisaldab kämpingumaja, voodipesud ning välitualeti ja dušši kasutamist.
Lisatasu eest on võimalik tellida meie poolt saunalinad 1€/inimene.

Paunküla Heaolukeskuses ootavad Teid kaunis loodus, ujumis-ja kalastusvõimalused Paunküla veehoidlal ning mitmekülgsed vaba aja veetmise viisid. Kompleksi kuuluvad kolm erineva suurusega maja – Peamaja, Kalamehe saun ja Järvemaja. Lisaks on kauni looduse keskel Teid ootamas 4-kohalised kämpingud.
Kompleksis on suvisel ajal voodikohti kuni 120-le inimesele, piiramatu telkimisala ning laagriplats autosuvilaga turistidele.

VÕTA MEIEGA ÜHENDUST!

Kirjuta meile

AADRESS:
Puhkekeskuse, Kiruvere küla, Kose vald, Harjumaa, 75006

TELEFON:
+372 58 306 096

E-MAIL:
info@paunkula.ee

OLEME AVATUD:
Oleme avatud iga päev!

Kliendikaart