LEADER projekt 2022

Paunküla Heaolukeskus OÜ osales 10.-31.01.2022 toimunud LEADER projekti taotlusvoorus. Meil on hea meel teada anda, et meie projekt “5 uue suvise kämpingmaja ja sisustuse soetamine” on saanud kohaliku tegevusgrupi (Ida-Harju Koostöökoda) ja PRIA poolt heakskiidu ja rahalise toetuse ning on ellu viidud!

Projekti tulemusena soetati ja paigaldati Paunküla Heaolukeskuse territooriumile 5 uut kämpingmajakest koos sisustusega. Kämpingud sobivad hästi suvisel perioodil majutuseks eraklientidele, kes tulevad meie juurde puhkust veetma ja äriklientidele, kes korraldavad meie juures suuremahulisi üritusi ning vajavad rohkelt majutuskohti. Tänu uutele kämpingutele on meil võimalik pakkuda paremaid majutustingimusi meie külastajatele.

Projekt on aktuaalne, kuna klientide vajadus privaatsemaks ja hajutatud majutuse järele on märgatavalt tõusnud suuresti Covid-19 pandeemia tõttu, mistõttu on soositud pigem hajutatud majutumine selliselt, kus ühes ruumis ei viibi liiga palju inimesi. Kämpingud mahutavad kuni 4 inimest ning võimaldavad seega hajutada ka suurüritustel ööbijaid. Samuti on meie vanad kämpingud amortiseerunud ning sageli ei soovi kliendid neid kasutada. Uued kämpingmajad pakuvad mugavaid majutustingimusi ning on klientidelt igati positiivset tagasisidet saanud.

Projekti eesmärk on tõsta Paunküla Heaolukeskuse konkurentsivõimet ja külastajate arvu ning tõsta seeläbi IHKK piirkonna turismipotentsiaali. Läbi eduka äritegevuse on meie ettevõttel võimalik parandada piirkondlikku sotsiaalset kaasamist, vähendada vaesust ja edendada IHKK piirkonna majanduslikku tegevust (Euroopa Parlamendi ja nõukogu määruse (EL) nr 1305/2013 artiklis 5 nimetatud prioriteet nr 6) pakkudes tööd kohalikele, kes muidu oleks sunnitud tööpuuduse tõttu piirkonnast lahkuma. Projekti tulemusena soovitakse ennekõike säilitada olemasolevad töökohad ning loodetavasti tekib lähiaastatel ka vajadus lisatööjõu järele.

 

Aitäh, Leader programm toetuse eest!

 

VÕTA MEIEGA ÜHENDUST!

Kirjuta meile

AADRESS:
Puhkekeskuse, Kiruvere küla, Kose vald, Harjumaa, 75006

TELEFON:
+372 58 306 096

E-MAIL:
info@paunkula.ee

OLEME AVATUD:
Oleme avatud iga päev!

Kliendikaart