LEADER projekt 2021

Paunküla Heaolukeskus OÜ osales 1.03.-2.04.2021 toimunud LEADER projekti taotlusvoorus. Meil on hea meel teada anda, et meie projekt “Peotelgi ja lava soetamine vabaõhuürituste läbiviimiseks Paunküla Heaolukeskuses” on saanud kohaliku tegevusgrupi (Ida-Harju Koostöökoda) ja PRIA poolt heakskiidu ja rahalise toetuse ning on ellu viidud!

Projekti tulemusena soetati ja paigaldati Paunküla Heaolukeskuse territooriumile peotelk mõõtmetega 10x15m ja lavapoodium mõõtudega 6x8m koos selle kohale sobituva telgiga. Telgid võimaldavad korraldada vabaõhuüritusi varakevadest hilissügiseni pakkudes samal ajal varjualust ja kaitset muutlike ilmastikuolude eest nii esinejatele kui publikule. Tänu sellele on meil paremad võimalused läbi viia suuremaid ja väiksemaid vabaõhuüritusi ning pikendada väliürituste hooaega.

Projekt on aktuaalne, kuna klientide huvi vabaõhuürituste korraldamise vastu on märgatavalt tõusnud ennekõike Covid19 pandeemia tõttu, mistõttu on soositud pigem väliüritused. Peotelk suurusega 150 m2 on piisav, et korraldada vabaõhuüritusi ka suurematele seltskondadele järgides samal ajal hajutatuse nõuet. Telgi seinapaneelid on avatavad nii, et saab tagada maksimaalse õhuringluse ning pakkuda samal ajal kaitset vihma, tuule ja päikese eest.

Projekti eesmärk on tõsta Paunküla Heaolukeskuse konkurentsivõimet ja külastajate arvu ning tõsta seeläbi IHKK piirkonna turismipotentsiaali. Läbi eduka äritegevuse on meie ettevõttel võimalik parandada piirkondlikku sotsiaalset kaasamist, vähendada vaesust ja edendada IHKK piirkonna majanduslikku tegevust (Euroopa Parlamendi ja nõukogu määruse (EL) nr 1305/2013 artiklis 5 nimetatud prioriteet nr 6) pakkudes tööd kohalikele, kes muidu oleks sunnitud tööpuuduse tõttu piirkonnast lahkuma. Projekti tulemusena luuakse 2 täiskoormusel aastaringset töökohta ning ei ole välistatud ka hooajalise tööjõu kaasamine.

 

Aitäh, Leader programm toetuse eest!

Euroopa Maaelu Arengu Põllumajandusfond: Euroopa investeeringud maapiirkondadesse

VÕTA MEIEGA ÜHENDUST!

Kirjuta meile

AADRESS:
Puhkekeskuse, Kiruvere küla, Kose vald, Harjumaa, 75006

TELEFON:
+372 58 306 096

E-MAIL:
info@paunkula.ee

OLEME AVATUD:
Oleme avatud iga päev!

Kliendikaart