Mitte ainult suvepäevad

Talvine hooaeg kipub tahest-tahtmata meid kõiki mõjutama. Pimedus, külmakraadid, pori ja lumi, rutiin ja vähene liikumine… Sellisel ajal kipub paraku kannatama ka töötajate motivatsioon ja töövõime. Rohtu selle vastu ei ole, küll aga võib üks meeleolukas väljasõit ja päev kontorist väljas anda meeskonnale uue hingamise ning sellega ei pea ilmtingimata suveni ootama! Suvepäevade kõrval lülitavad üha rohkemad ettevõtted oma kultuuri ka talvepäevad peletamaks kollektiivset kaamost.

ATV matk

Esmalt võib tunduda, et talvepäevade idee ei ole kuigi hea – järjekordne väljaminek ettevõttele ja mida üldse sellise ilmaga õues peale hakata!? Tegelikkuses on talvepäevad väga hea vaheldus seda enam, et värskes õhus viibimine jääb talvisel ajal paljudel märkamatult tagaplaanile. Lisaks vajavad töötajad peale palganumbri ka muid motiveerivaid tegureid ning meeskondlikud üritused on selleks ideaalne lahendus. Meid on külastanud mitmed suuremad ja väiksemad kollektiivid, kellel on kombeks korraldada iga kuu vähemalt üks selline väljasõit või üritus. Nende sõnul tõstab see kõvasti töötajate motivatsiooni ja soovi panustada ühiselt ettevõtte kasvamisse, rääkimata tugevamast meeskonnatundest. Oleme näinud, kuidas meeskonnamängude või mõne muu ühise tegevuse käigus sulanduvad ühte erinevad osakonnad ja rahvused ning enam ei ole vahet kes on ülemus ja kes on alluv. Kõigil on koos tore päev ning see emotsioon tuleb igapäevatöösse kaasa parandades meeskonnatööd ja töövõimet. Seega tasub investeerida oma töötajate heaollu – see tasub kuhjaga ära!

Talvine mets

Talvine loodus on imeline! Lisaks on nii mõnigi aktiivne tegevus nagu näiteks ATV-matk, paintball või miks mitte ka meeskonnamängud sel hooajal hoopis põnevam ja ekstreemsem kui suvel ning kui veab, saab harrastada klassikalist talisporti nagu suusatamine või uisutamine Paunküla veehoidlal. Millega tuleks arvestada talvepäevade korraldamisel?

  • Ilmaolud ja riietus – Eesti ilm on heitlik ning sellega tuleb riietumisel arvestada. Hästi sobib kihiline, sportlik riietus millest ei ole kahju kui see peaks määrduma.
  • Tegevused – Talvisel ajal on optimaalne aeg välitegevusteks umbes 2-3 tundi, mitte rohkem. Peale seda on soovituslik teha saunaõhtu juhuks kui külm nahavahele puges.
  • Ajakava – Talvisel ajal läheb kiirelt pimedaks ning paljusid aktiivseid tegevusi ei ole pimedas võimalik läbi viia. Seega on talvisel ajal mõistlik välitegevused lõpetada enne pimeda saabumist. Mõne tegevuse puhul (näiteks ATV-matk) see nii suurt rolli ei mängi nii, et ajakava koostamisel on kindlasti mõistlik konsulteerida programmijuhiga.

ATV-matk

Talvepäevad on kindlasti väärt proovimist eriti kui Teie firmas seda varem tehtud ei ole! Et elu lihtsamaks teha, oleme välja töötanud talvepäevade ja jõulupidude paketid, millega saate tutvuda SIIN. Läheneme igale kliendile individuaalselt ning koostame Teile sobiva paketi 🙂

 

Tervitustega,

Paunküla Heaolukeskuse pere

VÕTA MEIEGA ÜHENDUST!

Kirjuta meile

AADRESS:
Puhkekeskuse, Kiruvere küla, Kose vald, Harjumaa, 75006

TELEFON:
+372 58 306 096

E-MAIL:
info@paunkula.ee

OLEME AVATUD:
Oleme avatud iga päev!

Kliendikaart