Kuidas viiruste perioodil seltskondlikult aega veeta?

Viimaste kuude sündmused on meid kõiki vähemal või rohkemal määral mõjutanud ning tahest-tahtmata on toimunud teatav sotsiaalne distantseerumine. Hirm viirusesse nakatumise ja selle levitamise ees on aga igati õigustatud ning nii tundubki, et lihtsaim viis selle vältimiseks on eneseisolatsioon, mis ei ole vaimse tervise huvides kuigi positiivne nähtus. Normaalseks funktsioneerimiseks vajab inimene muuhulgas  puhkust, vaheldust, head seltskonda ja häid emotsioone. Kuidas seda siis võimaldada nii, et ühtlasi oleks oht viiruse levikuks minimaalne?

Kõige lihtsam viis veeta aega lõbusalt ja turvaliselt, on aktiivsed tegevused värskes õhus. Tulles sõpruskonnaga või kolleegidega ATV-matkale ja paintballi mängima, on oht viiruse levikuks olematu, kuna need tegevused ei eelda lähestikku olemist, ent pakuvad palju elamusi ja emotsioone. Samuti on ideaalseks koroonaaja tegevuseks discgolf, kus distantsi hoidmine pole samuti keeruline, ent samas on tegemist seltskondliku meelelahutusliku ajaveetmisega. Ühtlasi on vana tõde, et värskes õhus liikumine ja sportimine tugevdab nii vaimset kui füüsilist tervist.

Sellised lahendused on ideaalsed ka firma talvepäevadeks ja jõulupidudeks. Hetkel on majutusega ürituste kõrval kujunenud üsna populaarseks ka ühepäevased sügis- ja talvepäevad, meeskonna- või osakonnaüritused, kus veedetakse üheskoos aktiivne päev värskes õhus. Kui on hirm, et õhtuse koosviibimise käigus tekib rohkem lähikontakte siseruumides, siis miks mitte piirduda lihtsalt päevase üritusega? Selle jaoks oleme välja töötanud Talvepäevad majutuseta paketi, mis sisaldab meeskonnamänge ja toitvat lõunasööki, mida serveerime soovi korral samuti välitingimustes. Lisaks saab valida veel erinevaid aktiivseid tegevusi päeva sisustamiseks.

Küll aga pole ka suuremad peod ja üritused kuskile kadunud! Kui töötajad käituvad vastutustundlikult ka väljaspool tööaega ning piiravad  oma suhtlust ja tegemisi, siis ei ole samuti suurt ohtu viiruse levikuks. Teisalt, nii mõnelegi inimesele on tema kolleegid jäänud üsna ainsateks inimesteks kellega suhelda ning seda enam oodatakse ühisüritusi, et saaks ka väljaspool tööaega lõbusalt aega veeta ja suhelda. Turvalisuse huvides saab alati korraldada ka eraldi osakonnaüritusi või valida väiksemale seltskonnale suurem maja, kus saab hajutatumalt olla. Kollektiivne ühisüritus mõjub igal juhul alati ja  kindlasti värskendavalt!

Ärgem unustagem, et me kõik oleme selles olukorras koos ning hirm on suurim stressi allikas! Lõõgastuge ja nautige elu – võimalusi selleks on küllaga!

 

Kirjutage meile ja küsige häid ideid ja pakkumisi turvaliselt ürituste korraldamiseks info@paunkula.ee

 

Paunküla Heaolukeskus ootab teid!

VÕTA MEIEGA ÜHENDUST!

Kirjuta meile

AADRESS:
Puhkekeskuse, Kiruvere küla, Kose vald, Harjumaa, 75006

TELEFON:
+372 58 306 096

E-MAIL:
info@paunkula.ee

OLEME AVATUD:
Oleme avatud iga päev!

Kliendikaart