Puust ja punaselt – Mida meie juures praegusel ajal teha saab?

Vaba aja tegevused värskes õhus on hetkel üsna populaarne teema ning ka meid külastavad viimasel ajal pigem väiksed grupid ja pered, kes tulevad loodusesse aktiivseid tegevusi nautima. Mida me saame pakkuda väiksematele gruppidele ja peredele praegustes tingimustes nii, et see oleks turvaline ja oht viiruse levikuks minimaalne?

Kõige populaarsem tegevus on hetkel vaieldamatult ATV-matk. ATV-matkal on kokkupuude teistega pea olematu ning kahekohalist ATV-d saab jagada kellegagi, kellega niikuinii igapäevaselt kokku puutud (elukaaslane, kolleeg, pereliige). Lisaks pakub ATV-matk suurepärast elamust talvises metsas ja rohkelt adrenaliini. Meie kogenud matkajuht hoolitseb selle eest, et rada oleks kõigile põnev ning aitab nõu ja jõuga kui hätta peaksid jääma. Meil on olemas kuni 8 kahekohalist ATV-d ning hinnapakkumine kujuneb personaalselt vastavalt soovitud ATV-de arvule ja sõidu kestusele.

Teine väga põnev tegevus on paintball, kus on samuti kokkupuude teiste osalejatega minimaalne ning põnevust ja adrenaliini jagub küllaga. Siin on vaja julgust, täpsust, kiirust ja osavust, et vastasvõistkond alistada! Minimaalne grupi suurus on 8 ning maksimaalselt saab mängida 16 inimest. Seltskond jagatakse kahte võrdsesse gruppi, kes omavahel võistlema hakkavad. Mäng kestab umbes 1,5h.

Ei saa me üle ega ümber discgolfist, millest on kujunenud juba omaette rahvasport. Meie discgolfi rajal on 18 rada ning see sobib erineva tasemega mängijatele, ka alustajatele. Raja kasutus maksab 2€/in ning vajadusel saab kettaid laenutada hinnaga 5€/kmpl (palume ette teatada). Pakume ka discgolfi koolitusi.

Üheks niiöelda avastamata leiuks on meie juures ürgne vibujaht, mis on veidi rahulikuim, kuid väga põnev tegevus. Grupp viiakse metsa, kuhu on peidetud ulukmärgid, keda tuleb vibunoolega tabada. Grupiga tuleb kaasa grupijuht, kes jagab näpunäiteid tehnika kohta ning juhatab grupi läbi metsa nii, et eksimisohtu ei ole. Kokku veedetakse 1,5h aktiivset aega looduses. Osaleda saab 5-20 inimest.

Lastele pakume giidiga matkasid metsas, mille käigus käsitletakse erinevaid metsa, looduse ja keskkonnaga seotud teemasid. Üheskoos matkatakse, ehitatakse onni ja peetakse piknikku. Matk sobib hästi ka lapse sünnipäeva tähistamiseks.

Kel on soovi talvepuhkust veidi pikemalt nautida, siis on võimalik ööbima jääda meie hubastesse palkmajadesse. Majades on olemas kõik, et saaksite oma puhkust mõnusalt nautida – saun, miniköök, kaminasaal ja magamistoad, mis on varustatud voodite ja voodipesudega. Pildil olevale Järvemajale ja tegevustele kehtib kampaaniahind -20% kuni 28.02. Küsi pakkumist!

VÕTA MEIEGA ÜHENDUST!

Kirjuta meile

AADRESS:
Puhkekeskuse, Kiruvere küla, Kose vald, Harjumaa, 75006

TELEFON:
+372 58 306 096

E-MAIL:
info@paunkula.ee

OLEME AVATUD:
Oleme avatud iga päev!

Kliendikaart