Paunküla Heaolukeskuse CashBack kliendikaart

 • See on tasuta!
 • Annab erinevaid soodustusi (Paunküla Heaolukeskuses kuni 10%). Lisaks kuni 2% CashBack’i (raha tagasi) ja Shoping Pointe 2,5%(punkte), mida saab uuesti kasutada eripakkumistel allahindlusteks. Üks punkt annab uuesti viis kuni kümme eurot allahindlust.
 • Kaarti on võimalik teha kohapeal või edastada sooviavaldus info@paunkula.ee

Rohkem infot:

PAUNKÜLA HEAOLUKESKUS kasutab rahvusvahelist Cashback World kliendikaarti!

Cashback World kliendikaardiga saab kaardiomanik igalt ostult oma pangakontole raha tagasi, samuti kogunevad kliendikontole spetsiaalsed Shopping Point punktid, mida saab kasutada ainult püsiklientidele mõeldud eripakkumiste ehk „Dealide” soetamiseks. Eriliseks teeb kliendikaardi ülemaailmne haare, kuna see võimaldab saada soodustusi ja raha tagasi praeguseks kuni 47 riigis ja rohkem kui 300 000 erinevas müügikohas. Cashback kaardi boonussüsteemiga on liitunud väga erineva valdkonna ettevõtted – igapäevastest ostudest ja teenustest kuni luksuskaupadeni välja, samuti tuhanded internetipoed nagu Ebay, Aliexpress, Booking.com, Hotels.com jne.

Cashback World-i kliendikaardi süsteem on saanud maailma suurimaks ristkasutusega kliendikaardi süsteemiks.

Paunküla Heaolukeskuse Cashback kliendikaardi eelised:

 • Parimad hinnad Paunküla Heaolukeskuses
 • Annab soodustusi ja raha tagasi enam kui 560-s erinevas ettevõttes üle Eesti
 • Kehtib universaalse sooduskaardina 47 riigis enam kui 300 000 müügikohas

Telli omale Cashback kliendikaart:

Kui palju saab säästa Paunküla Heaolukeskuses?

 • 2% Cashback raha tagasi Teie pangakontole
 • 2,5% eest Shopping Point sooduspunkte
 • Soodushinnad CashBack kaardi omanikele

 

Cashback tähendab, et ostes näiteks 100 EUR eest siis kantakse 2 EUR’i Teile tagasi. Kui kontole on kogunenud erinevatelt partnerettevõtetelt vähemalt 5 EUR’i, kantakse see summa Teie pangakontole.

Shopping Point – väärtuslikud sooduspunktid, mis kogunevad Teie kliendikontole. Näiteks ostes Paunküla Heaolukeskuses 100 EUR’i eest, saate 1,5 SP punkti. Kogutud punktide eest on võimalik soetada spetsiaalseid Cashback kliendikaardi omanikele suunatud pakkumisi ehk „Deale”. Pakkumisi saab vaadata https://www.lyoness.com/ee/search/partner lehel või „Cashback App” mobiili äpis. Ühe punkti väärtus on vähemalt 5 eurot!

 

Kuidas ma saan tasuta Paunküla Heaolukeskusse kliendikaardi ?

 • Meie kliendikaardi saate kätte Paunküla Heaolukeskuses kohapeal või saadame selle teile posti teel.
 • Kui Teil on Cashback World-i kliendikaart saadud eelnevalt mõnest teisest ettevõttest ja see siiani toimib, siis me ei saa väljastada Teile meie Paunküla Heaolukeskuse kliendikaarti! Sellisel juhul anname Teile sellest teada.
 • Kui me oleme Teile kaardi registreerinud, siis saabub Teie e-mailile kiri, milles peate määrama ära oma sisselogimise parooli ja märkima oma seadistuste alla konto, kuhu edaspidi Cashback -i hakatakse tagasi kandma. Kui see ei ole märgitud, siis raha ootab Teid nii kaua, kuni olete andnud teada, kuhu see tuleb kanda.

 

Korduvad klientide küsimused:

K: Kui palju uus kliendikaart maksab?

V: Kliendikaart on nüüd ja edaspidi Teile tasuta!

K: Kas pean soodustuse saamiseks kaarti kaasas kandma?

V: Ei pea. Kui olete kaardi kätte saanud, siis soovitame see koheselt laadida oma nutitelefoni.Pärast seda saate kliendikaarti esitada oma telefonist, milles leiduv ribakood sobib skanneerimiseks.

K: Kas saan Paunküla Heaolukeskuse Cashback kaardiga osta ka sellistest suurtest internetipoodidest nagu Aliexpress, Ebay ja Booking.com?

V: Jah! Kui olete kaardi meil vormistanud ja oma sisselogimise andmed saanud, siis logite sisse oma kontole, valite sealt soovitud partnerettevõtte ja klikite selle peale, edasi sisenete automaatselt selle partnerettevõtte kodulehele ja saategi tehtavalt ostult raha tagasi ja lisaks Shoping pointe. Pärast ostu näed kõiki enda registreeritud oste, oma enda süsteemist.

K: Mul on juba Cashback kaart teisest ettevõttest, kas see kehtib Paunküla Heaolukeskuses?

V: Kehtib küll. Piisab, kui esitate kaardi kassas klienditeenindajale. Soovitame lisada olemasolev kaart ka meie püsikliendibaasi, see võimaldab saada Paunküla Heaolukeskusest ainult püsiklientidele mõeldud pakkumisi. Vormistamiseks andke palun märku klienditeenindajale.

K: Kuidas ma leian teisi Cashback World sooduskaardiga liitunuid müügikohtasid?

V: Kõige lihtsam on tõmmata oma nutitelefoni kliendikaardi aplikatsioon ‘Cashback App’, kus on näha kõik läheduses asuvad ettevõtted, saate neid vastavalt soovile filtreerida ja lugeda lisainfot. Kui märkad Cashback logo ettevõtte uksel või letil, näita alati ette oma Paunküla Heaolukeskuse Cashback kaart!

VÕTA MEIEGA ÜHENDUST!

Kirjuta meile

AADRESS:
Puhkekeskuse, Kiruvere küla, Kose vald, Harjumaa, 75006

TELEFON:
+372 58 306 096

E-MAIL:
info@paunkula.ee

OLEME AVATUD:
Oleme avatud iga päev!

Kliendikaart